Silvia Kucherenko musela už vo svojom živote čeliť nejednej náročnej prekážke. Po tom, ako jej muža odsúdili na 11 rokov väzenia, sa médiami šírilo množstvo klebiet. Nedávno sa dokonca prevalila správa o ich rozvode, pričom bývalí partneri spolu majú 7-ročného syna Alexandra. Práve v súvislosti s ním priznala Silvia isté nepríjemnosti, ktoré ju trápia.

Známa Slovenka sa často stretáva s kritikou okolia, a to najmä pre svoj neprehliadnuteľný vzhľad. Ak by ste si však mysleli, že doma potajomky plače kvôli nenávistným reakciám ľudí, tak ste na veľkom omyle! Brunetka má pre hejterov jasný odkaz – svoje pery, vlasy aj všetko ostatné na sebe nadovšetko miluje a nikdy by sa nezmenila len preto, aby sa zapáčila iným.

kucherenko

Krátko po rozvode sa Kucherenko v rozhovore pre Nový čas vyjadrila o veciach, s ktorými sa obvykle zdôverovať nezvykne. Priznala napríklad aj to, že rozhodne nie je žiadna vyumelkovaná princezná, ktorá doma nepohne ani len prstom. „Milujem žehlenie, veľmi si pri tom oddýchnem. Viem aj piecť aj variť. Keďže som často s mamou, je to hlavne jej parketa. Malý si každé ráno povie, čo chce mať na obed, čo na večeru. Môže si rozkázať menu ako v michelinskej reštaurácii, “ prekvapila mnohých Silvia.

silvia kucherenko

Neskôr sa rozhovorila aj o synovi a o tom, aký dopad mal na neho otcov pobyt za mrežami. Hoci dieťaťu ešte stále nevysvetlila všetky podrobnosti, berie ho na každú návštevu do väznice. „Za tri roky nevynechal syn ani jednu návštevu. Najhoršie na tom je, že vo väzení v Želiezovciach sedíme so Sergejom oproti sebe, medzi nami sklenená priehradka. Môžeme sa zvítať, objať sa, dať si pusu, ale to je všetko. Viac sa nemôžeme dotýkať. Malý si ani nemôže sadnúť otcovi na kolená. Keď bol vo väzbe v Rakúsku alebo v Banskej Bystrici, tam to bolo dovolené. Dieťa to zvládne, ťažšie sa s tým vyrovnávam ja. Keď vidím, ako ho prezerajú, keď ideme do väznice, to je strašné. Už pred tromi rokmi musel rozpažiť ruky a kontrolovali ho ako zločinca. Zakaždým mi to trhá srdce…“ odhalila Kucherenko, čo ju v skutočnosti najviac trápi. Zároveň priznala, ako veľmi ju dokážu zabolieť Alexove otázky o tom, kedy sa jeho ocko konečne vráti domov.

Zdá sa, že výrazná celebrita predsa len nemá taký rozprávkový život, ako by si možno mnohí mysleli. Silvia je v prvom rade žena a matka, ktorá sa tiež musí popasovať s istými problémami. No napriek tomu si stále zachováva hrdosť a vnútornú silu, pričom si z negatívnych ohlasov okolia ťažkú hlavu nerobí.

                Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                      ho >>>TU<<<

kucherenko

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/official_silviakucherenko