Hoci sa to nezdá, no koniec roka 2018 je už pomaly tu, a tak sa na jeho veľkolepé ukončenie nechystá len väčšina z vás, ale aj naše slovenské televízie. Avšak pri jednej z nich slovo veľkolepé určite na mieste nebude. Pozrite sa, čo pre divákov chystá TV Markíza!

Chata? Námestie? Žúrka na byte? Alebo len papučková kultúra? Ak zatiaľ váš silvestrovský program vidíte v poslednej možnosti, Markízu pravdepodobne pozerať nebude. Chystá sa totiž zopakovať svoje minuloročné fiasko.

Kým v dávnych časoch nám obľúbená komerčná televízia ponúkala niekoľkohodiný program vyskladaný z rôznych vtipných scénok a hudobných vystúpení, v roku 2017 sa zmohla len na reprízu českej komédie Babovřesky, na ktorú nadviazal predpolnočný silvestrovský Kredenc.

Podľa informácií portálu mediaboom.sk by mala byť v podobnom duchu vystavaná aj tohtoročná programová štruktúra, len s tým rozdielom, že okrem pokračovania Babovřesiek 2 budeme môcť na začiatku večera sledovať Kameňák 4. Ruku na srdce, nemyslíte si, že si mohla modrožltá televízia pre divákov pripraviť niečo lukratívnejšie než obohraté české komédie? Čo tak napríklad špeciálne vydania svojich najobľúbenejších programov roku 2018?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mediaboom.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, oteckovia, YouTube