Majk Spirit sa za posledné roky zaradil medzi absolútnu špičku vo svete slovenského hip-hopu. Vďaka svojej hudobnej tvorbe i osobitému prejavu sa stal vzorom mnohých mladých ľudí, ktorí obdivujú jeho slobodný štýl života. Hoci sa známy raper k dlhodobému vzťahu oficiálne nepriznáva, jeho najnovšia fotka by mohla naznačovať opak.

Majk si momentálne vychutnáva vytúženú dovolenku v Thajsku, odkiaľ sa mu podarilo už nejaký ten zaujímavý záber ukázať aj fanúšikom. Najnovšie príspevky úspešného hudobníka sú tak dôkazom toho, že fešný spevák momentálne prežíva obdobie plné harmónie a vnútornej spokojnosti.

Majk Spirit

Pred pár hodinami sa však na Spiritovom profile objavila záhadná snímka, ktorá viacerých priaznivcov poriadne prekvapila. Idol mnohých dievčat sa totiž na fotografii nachádza v intímnej póze s neznámou ženou.

Majk sa o tajomnú dámu v plavkách hrdo opiera, pričom ako pohodlný vankúš využíva jej obnažené pozadie. Provokatívny záber si už vyslúžil tisíce lajkov, ale tiež množstvo komentárov od nemilo zaskočených fanúšičiek. Niektoré slečny sa dokonca na adresu dvojice vyjadrili pomerne nelichotivo – rapera obviňujú z toho, že týmto počinom sklamal nejedno ženské srdiečko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Majk Spirit

Provokatívny záber Majka Spirita nájdete — TU —

Zdroj: Instagram/majkspirit | Foto: Instagram/majkspirit, _majkspirit_fanpage