Renáta Greschner sa zaradila medzi najúspešnejších súťažiacich markizáckej Farmy 10. Už počas učinkovania v šou bolo jasné, že odhodlanie i vytrvalosť skúsenej hráčke rozhodne nechýbajú. Tmavovláska ale dosahuje skvelé výsledky aj v súkromnom živote, čím sa pochválila na sociálnej sieti.

Renátu si farmári obľúbili hlavne pre jej starostlivosť a nekonfliktnú povahu. Bývalá obyvateľka rybárskej osady je matkou troch detí, pričom najmladšiu dcérku Dianku porodila len pred šiestimi rokmi. Práve v tom čase trápili trojnásobnú maminu ťažkosti s prebytočnými popôrodnými kilami.

Renata Greschner

Renča sa preto rozhodla s váhou poriadne zatočiť a schudla neuveriteľných 20 kilogramov. Ako sama tvrdí, stala sa z nej riadna kočka, ale nový vzhľad jej príliš dlho nevydržal. „Lenže ja som gurmán, strašne rada varím a ešte radšej jem. A tak sa to lepilo a lepilo zas… Nevydržala som tú sebadisciplínu,“ priznala Renáta. Na Farmu tak zavítala znovu s nežiaducimi kilami naviac.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Renata Greschner

Práve markizácka reality show čiernovlásku prinútila celú situáciu znovu prehodnotiť. „Na Farme som spoznala aj hospodára Martina, ktorý krásne schudol a drží sa. Vymenili sme si skúsenosti a ja idem do toho,“ vyhlásila rozhodne. Ex-farmárka je tak odhodlaná znovu sa pustiť do boja a upraviť si nielen váhu, ale i zdravotné problémy, ktoré išli ruka v ruke s nezdravým životným štýlom.

Renata Greschner
Takto vyzerala Renáta po tom, ako schudla 20 kilogramov.

Renata Greschner

Úžasnú premenu ex-farmárky Renáty Greschner nájdete —TU—

Zdroj/Foto: Instagram/Renatagreschner_official