Atraktívne duo Twiins na seba strháva nemalú pozornosť. Po tom, ako sa sestry objavili v ostro sledovanej reality show Farma X, si získali srdcia mnohých slovenských divákov, ktorí ich možno dovtedy nemuseli. Presvedčili sa totiž, že dvojičky sú nielen talentované a krásne, ale aj veľmi milé a dobrosrdečné. Krásky tak nemajú nikdy problém potešiť svojich sledovateľov aj netradičnými zábermi zo súkromia.

Keďže Twiins vypadli z markizáckej Farmy medzi prvými, relax a pohodlie domova si užívali už dávno predtým, než reality šou nadobro odzvonilo. A možno aj v takýchto pohodlných pyžamkách!

twiins nizlove

Najnovší príspevok od Veroniky Nízlovej mnohých ľudí doslova ohúril. Bývalé farmárky si totiž zapózovali priamo v posteli, pričom sa navliekli do krásnych outfitov na spanie. Celá záležitosť má však veľmi prozaické vysvetlenie. Týmito fotkami sa slávne sestry snažili spraviť reklamu svojej vlastnej mame, ktorá sa zaoberá predajom pyžám, županov či nočných košieľok.

Pre účely reklamného postu si hrdá matka vybrala svoje dve pôvabné dcéry a lepšie rozhodnutie snáď ani učiniť nemohla – Daniela a Veronika pôsobia v rozkošných úboroch na spanie naozaj neodolateľne, čo im už vyjadril aj nejeden nadšený fanúšik. Nech sa páči – pozrite si módnu prehliadku sestier Nízlových :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

twiins nizlove

Zdroj: Instagram/Veronikatwiins | Foto: Instagram/VeronikaTwiins, Facebook/Twiins