Postava koketnej pestúnky, slečny Fine, sa stala pre americkú herečku Fran Drescher nezabudnuteľnou a jej tvár si už navždy budeme spájať predovšetkým s týmto seriálom, ktorý poznáme pod názvom Pestúnka Fran, v anglickom originále The Nanny. Krásna herečka však už prekročila šesťdesiatku a jej vzhľad prešiel od čias nakrúcania bláznivého sitcomu poriadnou premenou.

Prostoreká opatrovateľka, ktorá sa viac starala o samotného pána Sheffielda ako o jeho deti, učarovala mnohým televíznym divákom a jej hlášky dokázali zdvihnúť náladu snáď za každých okolností. Vydajachtivá slečna Fran tvorila so sluhom Nilsom skutočne podarenú komickú dvojicu, ktorá zabezpečovala chod celej domácnosti. Popri „pracovných“ povinnostiach však vskutku netradičná pestúnka nikdy nezabúdala ani na svoj vzhľad, na ktorom si dala za každých okolností poriadne záležať.

Život však nie je seriál a dnes je z udržiavanej tridsiatničky dáma v rokoch. No treba povedať, že aj napriek pribúdajúcemu veku je herečkina postava stále dokonalá, čo je priam nepochopiteľné. Veď mladistvý výzor sympatickej umelkyne je doslova závideniahodný!

Fran Drescher

Fran Drescher sitcom Chuva k pohledáni

Foto: Instagram/Fran Drescher