Česká spevácka diva Lucie Bílá je známa tým, že sa dokáže veľmi rýchlo pre niečo nadchnúť a svojej myšlienky sa nevzdá, až kým nedôjde k jej naplneniu. A tak tomu bolo aj tentoraz – rozhodla sa totiž, že si zaobstará domáceho miláčika, ktorý ju svojou prítomnosťou poteší vždy, keď sa vráti domov po náročnom koncertovaní.

A keďže jej jediný syn Filip už dávno vyletel z rodného hniezda, tak je pravdepodobné, že ju doma okrem mačiek nikto nečaká. Je síce pravda, že sa okolo nej stále motá jej bývalý priateľ, ktorý sa stal súčasťou Luckinho pracovného tímu, no ako to v skutočnosti medzi nimi vlastne je, vedia zrejme len oni dvaja.

Bohom obdarená speváčka však momentálne prežíva šťastné obdobie kvôli malému chlpáčovi, ktorý sa u niekoľkonásobnej zlatej slávice bude mať určite ako v bavlnke. So svojou radosťou sa už od samého začiatku Lucka chválila aj svojím fanúšikom, a to dokonca, keď malý Kvído ešte nebol ani na svete. Dnes je však už všetko inak a pred pár dňami si muzikálová hviezda priviezla malé šteniatko konečne domov!

Lucie Bílá so svojím Kvídom

Lucie Bílá si kúpila psa

Foto: Instagram/Lucie Bílá