Jeden z najznámejších a najúspešnejších slovenských hip-hopových umelcov sa na sociálnej sieti postaral o poriadny ošiaľ, keď oznámil, čo pre svojich fanúšikov chystá počasa vianočných sviatkov. Rytmus sa totižto vo svojom netradičnom a jedinečnom projekte odhodlal spojiť rap so symfonickým orchestrom.

Začiatky Patrika Vrbovského siahajú ešte do 90.rokov, kedy sa pôvodne venoval tancu. Úvodom milénia založil známe hip-hopové trio s názvom Kontrafakt, ktoré je aktívne až do dnešnej doby. Rytmus sa však venuje aj sólovým projektom, ktoré z neho urobili v hudobnej brandži ešte väčšiu hviezdu. Počas svojej bohatej kariéry už mnohokrát predviedol, že sa nebojí experimentovať, čo opäť potvrdil aj tentokrát.

Kráľ hip-hopovej scény sa totižto odhodlal spojiť nespojiteľné. 26. decembra 2017 odohrá veľmi špeciálny a unikátny koncert, v ktorom jeho najväčšie hity dostanú zbrusu nový „šat“. V bratislavskej Incheba Expo Aréne zaznejú jeho skaldby v klasickom prevedení, k čomu mu dopomôže až 55-členný symfonický orchester. Rytmus túto veľkú novinku oznámil prostredníctvom sociálnej siete Instagram, kde sa zároveň vyjadril: ,,Toto som vždycky chcel!“ Jeho verní fanúšikovia zostali veľmi milo prekvapení a toto veľkolepé predstavenie si nechcú nechať ujsť. A úprimne, my sa ani nečudujeme!

Zdroj | Foto: Instagram