Facebook tento rok informoval svojich užívateľov o ďalšej novinke, ktorú plánuje zaviesť v blízkej budúcnosti. Konkrétne ide o reklamu, ktorá sa začne užívateľom zobrazovať už aj v Messengeri!

Z tejto ohlásenej novinky si nikto ťažkú hlavu nerobil, no zdá sa, že Facebook si z ľudí iba nestrieľal a reklamy v Messengeri naozaj zaviedol. Niektorí užívatelia totiž začali ohlasovať, že sa ich novinka dotkla a nepovažujú ju za pozitívnu.

Facebook v poslednej dobe začína robiť čoraz viac krokov, ktorými odstrašuje svojich používateľov. Najprv to bol Prieskumník, ktorý naštval tisíce ľudí, a teraz sú to reklamy. Už v januári tohto roku bola zavedená v Thajsku a Austrálii, no tento mesiac sa objavila aj na Slovensku.

Reklama sa na nás valí z každej strany, no môžete sa pripraviť, že čoskoro sa môže ukázať už aj vo vašom Messengeri. Zatiaľ ju ohlásilo len niekoľko používateľov, ktorí sú, ako sa zdá, v testovacej skupine. Ak sa zavedie v plnej verzii a zasiahne všetkých užívateľov, negatívne reakcie na seba nenechajú dlho čakať. Ako ste na tom vy? Zobrazuje sa reklama už aj vám?