V poslednej dobe sa okolo Evy Kramerovej, známej ako Evelyn, s obrovskou pozornosťou médií doslova roztrhlo vrece. Nielenže sa totiž začala vo veľkom objavovať v projektoch TV Markíza, najnovšie dokonca prijala pozvanie aj na prominentný Ples v Opere 2019. Populárna komička má však pripravené ešte ďalšie prekvapenia.

Mnohí diváci ostali poriadne vykoľajení, keď modro-žltá televízia nečakane vymenila farmársku stálicu Kvetku Horváthovú za vychádzajúcu moderátorskú hviezdu Evelyn. Hoci sa tento počin spočiatku stretol s veľkou kritikou, neskôr si diváci vidieckej šou na novú tvár zvykli.

Evelyn

Po dosadení obľúbenej zabávačky na post moderátorky sa však začali vynárať ďalšie novinky. Nedávno sme sa totiž dozvedeli, že blondínka sa objaví aj v novom slovenskom filme LOVEnie, pričom rozhodne nejde o jej prvé herecké vystúpenie.

Ako dobre vieme, Evelyn dostala v minulosti priestor pre vlastný sitcom s názvom Svet podľa Evelyn a vo filme Cuky a Luky si zahrala po boku slávnych kolegýň Petry Polnišovej a Zuzky Šebovej.

Evelyn

Zabávačka sa ale v poslednej dobe na sociálnych kanáloch akosi odmlčala, ľudí preto zaujímal záhadný dôvod jej nečinnosti v rámci točenia humorných videí. Evelyn pre Plus Jeden Deň odhalila, že momentálne vo veľkom pracuje na prípravách vlastného seriálu.

,,Aktuálne som sa začala venovať vlastnému projektu a seriálu, ktorý dlho čakal, aby som ho zrealizovala. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na valentínske prekvapenie v podobe pilotného dielu nového seriálu Z rebra, ktorý je o ženách a vzťahoch,“ priblížila komička plány do blízkej budúcnosti. Všetci už horíme nedočkavosťou, akú pecku známa YouTuberka vypustí do éteru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Evelyn

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Evelynjefresh, Facebook/Evelyn