Michaela Štefániková je poslednou účastníčkou reality šou Farma X, ktorá oficiálne opustila brány natáčania. Ako to už býva zvykom, ex-farmárka sa nasledujúci pondelok po dueli zúčastnila živého vysielania relácie Teleráno, kde sa v rozhovore s bývalou moderátorkou šou Kvetkou Horváthovou rozrozprávala na otázku, ktorá dodnes rezonuje spoločnosťou: jej tehotenstvo!

Michaela sa netajila tým, že na schátranom statku plnom kamier zažila s mladým Dominikom „niečo viac“. Stačilo pár pohárikov a súťažiaci sa ocitli v opustenej prírode, kde sa neudržali. Avšak to, čo prišlo po pár týždňoch natáčania, nikto nečakal. Štefániková totiž svojmu bývalému spoločníkovi oznámila, že majú problém.

Otázka tehotenstva zarazila Porubského ako rana z jasného neba. Alebo skôr pekla? Mladík prišiel do reality šou ako panic a odchádzať z nej mohol ako budúci otecko. Po odvysielaní danej epizódy sa však táto téma akoby zavrhla pod zem a to, či je možnosť farmárskeho dieťatka stále na stole, sa už divák nedozvedel. Až doteraz!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Prostoreká tmavovláska sa totiž v rannej relácii priznala, že to bolo celé len v rámci taktiky. „Boli sme v hre, tak sa rozohrala jedna hra,“ Miša uviedla v živom vysielaní po tom, čo jej moderátori položili otázku, AKO to skutočne je. „Takže bola to hra z tvojej strany?“ Kvetka sa spýtala, pričom neskrývala svoje udivenie. „Samozrejme,“ potvrdila Štefániková na záver, čím konečne vysvetlila všetky otázniky ohľadom možného dieťaťa s Dodom.

Zdroj: TV Markíza/Teleráno | Foto: Facebook/Farma