Ako to medzi nimi skutočne je, už dávno vieme, ako to však celé začalo? Spomínate si na obdobie, kedy Patrik Vrbovský publikoval na sociálnych sieťach romantické vyznanie pre svoju novú lásku Jasminu? Tá to konečne uviedla na pravú mieru! A nielen to…

„To, kedy a kde sme sa stretli prvýkrát a ako to začalo, si necháme pre seba. Bolo to to najsilnejšie, čo som v živote zažil,“ zneli Rytmusove slová v príspevku, ktorý spätne nájdete >>>TU<<<. Toto vyjadrenie ranilo aj jeho (vtedy) čerstvú ex-partnerku Daru Rolins, keďže o stretnutí Patrika a Jasminy v roku 2014, kedy spolu ešte stále tvorili pár, nepochybne vedela.

Po tomto zistení zaplavili verejnosť rôzne konšpiračné teórie o možnej nevere zo strany úspešného rapera. To však jeho súčasná láska absolútne vyvrátila. „V roku 2014 som s ním robila krátky rozhovor pri predstavovaní istého modelu auta a myslím si, že ani jednému sa nám do toho nechcelo. Vznikla z toho fotka, ktorú mám na Instagrame, a tam sa asi začali špekulácie o tom, ako dlho sme spolu,“ priznala moderátorka FashionTV, pričom uviedla, že ich druhé stretnutie prebehlo až v období po ohlásení rozchodu Dary Rolins s Patrikom.

Zakladajú spoločnú rodinu?

Nie je žiadnym tajomstvom, že Rytmus už dlhú dobu túži po vlastnom dieťati. Počas sedemročného vzťahu s Darou Rolins mu ale šťastie neprialo, čo známa speváčka s odstupom času vysvetlila drsným priznaním. Problém bol totiž na jej strane, pretože jednoducho nechcela. Viac informácií nájdete >>>TU<<<. K téme materstva sa ale konečne vyjadrila aj samotná Alagič

Médiá len pred krátkym časom zaplavila informácia o moderátorkinom údajnom tehotenstve, čo sympatická brunetka konečne uviedla na pravú mieru. „Nechávam to na život. 
Nikde nie je napísané, že keď sa raz stanete mamou, už nemôžete byť ničím iným. Poznám veľa úspešných mám,“ poznamenala.

Neskôr sa dokonca priznala, že po malom potomku s kontroverzným raperom skutočne túži. „Áno, cítim sa byť zrelá a stať sa mamou. Bolo by to super,“ dodala Jasmina, čím nepochybne potešila svoju životnú lásku túžiacu po vlastnom bábätku a zároveň odhodila rúško tajomstva, ktoré sa vytvorilo pri otázke o jej aktuálnom stave.

Foto: Instagram l Zdroj: Cas.sk