Eva „Evelyn“ Kramerová sa stala novou moderátorkou reality šou Farma po tom, čo sa kompetentní rozhodli pre zmenu v hviezdnom obsadení. Mladá komička sa tak častokrát stávala terčom kritiky stálych fanúšikov Kvetky Horváthovej, ktorí si ju v konečnom dôsledku obľúbili pre jej pestrý humor a osvieženie celej súťaže.

Podľa najnovších informácií mala sympatická moderátorka počas natáčania skryté jedno veľké tajomstvo. Evelyn sa totiž v lete tohto roku rozišla so svojím partnerom Petrom, čo donedávna vedelo len jej blízke okolie. Dnes sa však rozhodla konečne prehovoriť.

V auguste sme sa rozhodli, že už nebudeme spolu, spolu sme to celé zvážili,“ potvrdila moderátorka v rozhovore pre magazín Šarm, pričom uviedla, že sa nekonali žiadne žiarlivostné scény. „Prebehlo to vo veľmi v pokojnom duchu. Priznávam, nebolo najjednoduchšie prísť z Farmy a riešiť rozchod, ale taký je život,“ otvorila sa Evelyn o ťažkých časoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

A aký je skutočný dôvod, kvôli ktorému sa bývalá dvojica rozhodla pre tento radikálny krok? „Mali sme pocit, že sme si dali všetko, čo sme si chceli dať,“ Eva dodala na záver, pričom sa zdá, že je s týmto radikálnym krokom dnes už nadobro zmierená.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/ Eva Kramerová