Opustená príroda a izolácia od hluku moderného sveta. Farma je jednoducho miestom ako stvoreným pre romantiku a zrejme práve preto sa na nej rodí toľko vzťahov. Po Pacovi a Veronike, Lule a Davidovi, Lívií a Michalovi či mnohých ďalších našla svoju farmársku lásku aj Božena Candráková. Tá však vôbec nemala šťastný koniec.

Božka sa do povedomia verejnosti dostala vďaka svojej účasti vo štvrtej sérii reality šou Farma, vďaka čomu našla aj svojho (už bývalého) partnera. S Rezom Givilim síce nezdieľali spoločný statok, avšak vďaka kruhom modro-žltej televízie prišli do osobného kontaktu a zrazu, búúúm, láska ako hrom bola na svete.

Božka a Reza spolu tvorili par viac ako dva roky

Táto milostná rozprávka ale šťastný koniec nemala, práve naopak. Príbeh Boženy a Rezu v mnohom pripomína kauzu medzi Darou Rolins a Patrikom Vrbovským, keďže aj v tomto prípade prišla skorá ženská náhrada, ktorá sa po boku farmára z piatej série objavila len krátko po rozchode.

Reza si našiel po rozchode novú lásku

Nový vzťah, nový začiatok

Ako sa však zdá, na ocot nezostane ani prostoreká blondínka. Candráková sa v minulosti netajila tým, že ju ukončenie romániku s Givilim poriadne sklamalo, dokonca so svojím kamarátom Števom Vojtekom musela na čas odísť do zahraničia. Podľa všetkého však čas rany zahojil a exfarmárkinu priazeň dobýva nový muž.

Počas oslavy svojich štyridsiatich narodenín totiž Božka priznala, že jej prianím je mať okrem zdravia vlastné bábätko, k čomu, samozrejme, potrebuje nájsť druhú polovičku. Podarilo sa jej to? „Zatiaľ nie je žiadny princ, aj keď možno nejaký je, ale ešte to je také otázne všetko,“ len márne hľadala slová, aby sa v rozhovore pre Nový Čas vymotala z tejto jednoduchej odpovede. A kto je ten pán záhadný? To sa dozvieme zrejme už čoskoro!

Božka sa pochválila kyticou ruží na sociálnej sieti
Ex-farmárka Candráková oslávila 40 rokov
Na oslavu prišiel aj hospodár Martin Bagár
Božka s farmárom Števom Vojtekom

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Bozenacandrakova, Rezagivili TV Markíza