Tá sa veru nezdá! V slovenskom šoubiznise sa prevalil ďalší vzťah, kedy vek nehrá žiadnu rolu. Talentovaná herečka a speváčka Kristína Mečko sa zamilovala do o 9 rokov mladšieho partnera, s ktorým randí už približne rok.

29-ročná Kristína Mečko je známa predovšetkým zo slovenských seriálov, akými sú Panelák, Divoké kone či Rodinné prípady. Temperamentná čiernovláska má dokonca aj vlastnú kapelu Creed of Moon, s ktorou pred dvoma rokmi nahrala rockovú skladbu, akú by ste na ňu určite netipovali.

Kristínke sa darí aj v osobnom živote, pretože už približne rok tvorí pár so sympatickým Milanom, ktorý je od nej ale o 9 rokov mladší. Sú spolu naozaj šťastní a láska srší z každej jednej ich spoločnej fotky. „Prečo on? Lebo on je môj kamarát, on ma vždy podporí, on stojí pri mne nech sa deje čokoľvek, on mi dáva pozornosť akú si žena zaslúži, on mi dodáva chuť žiť, on sa ma nesnaží zmeniť ale cení si to aká som on je mojej budúcnosti zmysel a iba on je moja láska,“ napísala Kika pri jednej fotke na Instagrame.

Podľa portálu topky.sk sa dvojica náhodou stretla v Žarnovici a Kristína padla Milanovi hneď do oka, tak si ju sám vyhľadal na sociálnych sieťach. Dala mu teda šancu a aj keď dlho boli len priateľmi, napokon to prerástlo až do lásky.

Kristína Mečko

Kristína so svojím priateľom

Kristína a jej kapela Creed of Moon

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram | Video: YouTube