Ak by sme mali zostaviť rebríček najobľúbenejších filmov podľa žien, jedna z prvých priečok by rozhodne patrila legendárnej tanečnej snímke Dirty Dancing, v slovenskom preklade Hriešny tanec. Vedeli ste ale, že úlohy nežnej Baby sa mala pôvodne zhostiť úplne iná herečka? Keď zistíte ktorá, odpadnete!

Romanticko-hudobno-tanečná dráma bola natočená v roku 1987 režisérom Emilom Ardolinom, ktorý do jej hlavných úloh obsadil Jennifer Grey a dnes už nebohého Patricka Swayzeho. Napriek tomu, že hlavná hrdinka prílišnou krásou neoplývala, získala si srdcia ľudí po celom svete. Avšak Hriešny tanec by sa stal možno ešte populárnejším, ak by v ňom hrala Sarah Jessica Parker.

hriesny tanec

Práve táto herečka mala totiž pôvodne obsadiť ženskú hlavnú rolu menom Baby. Zrejme aj vás jej meno šokovalo rovnako ako nás, o to viac, ak ste fanúšičkami kultového seriálu Se* v meste, kde Sarah stvárňuje štýlovú novinárku Carrie Bradshaw.

hriesny tanec

Napokon ale pôvabná Američanka úlohu vo filme nedostala – mohol za to fakt, že nevedela tancovať na dostatočne potrebnej úrovni, čo bola v prípade Hriešneho tanca doslova nutnosť. Sarah však rozhodne nemá za čím banovať, keďže sa svetovou hviezdou stala aj bez Dirty Dancing.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: csfd.cz | Foto: netpics.pw, fanpop.com