Ako to tá žena robí? Dara Rolins sa stala módnou ikonou a vzorom mnohých nielen slovenských, ale i českých žien. Štyridsaťpäťročná speváčka má dokonca lepšiu postavu než modelky, aké je teda jej tajomstvo úspechu?

Trápite sa drastickými diétami, trpíte hodiny a hodiny v posilňovni a čísla na váhe vôbec nejdú dole? Možno pre vás máme pomocnú ruku priamo z archívu obľúbenej slovenskej interpretky. „Ovládam sa a odriekam si a nie vždy sa mi chce, mám chuť, silu, náladu, ale bez toho to nejde nikde a nikomu. Verte mi,“ vyzvala Dara všetky dievčatá na sociálnych sieťach predtým, než si luskla pár hodín jógy s osobným trénerom.

Okej, máme silu, vôlu, náladu a dajme tomu, že sme spravili pár brušákov či drepov, možno sme zabehli aj kúsok na zastávku autobusu. Čo je však najlepšou voľbou pre naše stravovanie? My chceme konkrétne recepty, milá Darinka!

Ľahké jedlo na leto

Jednou z hlavných dobrôt je „dúhový šalát“. Hovoríte si, ufff, ďalšia potrava pre zajace bez chuti? Dajte tomu aspoň šancu! Čo potrebujete? Uvarenú šošovicu (50g), 1 veľkú nastrúhanú mrkvu, 8 nakrájaných cherry paradajok, 1 avokádo a polovicu cukety (nakrájanú/nastrúhanú na tenké plátky).

Tieto ingediencie zmiešate dokopy a do stredu (aby to bolo pekné na Instagram ?) pridáte 2 lyžice hummusu. Dochutiť to môžete napríklad dresingom – tu už necháme výber na vás!

Sladké pokušenie

Pre milovníčky sladkého tu máme pokušenie, ktorému môžete odolať. Ide o „farebné pomaranče“ plné chuti. Najskôr rozkrojte 2 pomaranče na polovice a vydlabte dužinu (Pozor, šupka musí zostať v celku – takisto chceme predsa pekný záber na Insta, no nie??). Dužinu pomarančov zmiešame s 1 veľkou nastrúhanou mrkvou a touto zmesou naplníme „misky“ z pomarančových šupiek. Ako čerešničku na torte môžete pridať tvaroh či drobné ovocie, to už necháme na vašu fantáziu!

Zdroj: Rok podľa Dary | Foto: Instagram, Facebook