A je to tu! Praskol prvý tajný románik medzi dvomi súťažiacimi v reality šou Farma X. Na to, aby sa noví „chudobní“ farmári uvoľnili a prestali ovládať natrénované správanie, stačilo trošku alkoholu, vďaka ktorému vyplávali na povrch skryté sympatie. Kto svoje túžby neovládol?

Na televíznych obrazovkách bude poriadne horúco! Spojenie skupín bohatých a chudobných počas farmárskej „párty“ prinesie pikošku, ktorá poriadne zatriasla schátraným statkom. Zatiaľ čo ostatní pili a spievali, dvojica vášnivých milencov bola myšlienkami úplne inde. A tak to aj dopadlo.

Horúčka piatkovej noci uchvátila 20-ročného Dominika Porubského s jeho novou kolegyňou Michaelou Štefánikovou (33). Počas bujarej oslavy sa pripitá dvojica od ostatných farmárov vzdialila, pričom Miška v opojení čarovného moku ledva vnímala a rozprávala.

Zastávkou bola pre dvojicu spálňa pre chudobných, kde došlo k prvej verejnej farmárskej „bozkávačke“.Tuto niee, poďme niekam,“ popudzoval nedočkavý Dominik. „Teraz nie, neprejde nám to. Ja nemám spacák aaaa ani karimatku,“ bránila sa z posledných síl pripitá mamička. Ani chabé výhovorky jej však nepomohli a nakoniec sa obaja stratili v lone prírody.

A nebude nám zima,“ pokračovala Michaela. „Ale nebudeeee,“ utvrdzoval ju Dominik, ktorý si malý výlet pochvaľoval aj na druhý deň. „Túto noc by som si kľudne zopakoval,“ chválil sa pred kamerami. Zábery z dosahu skrytých kamier si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Foto: Instagram, Facebook l Zdroj: Pluska.sk