Ako to medzi nimi skutočne je?! Túto otázku si kladie väčšina divákov televízie Markíza, ktorým neuniklo dianie piateho ročníka šou Superstar. Katarína Knechtová, jediná žena v porote, sympatizovala s jedným zo súťažiacich natoľko, že vyvolávali dojem nového páru česko-slovenského šoubiznisu.

Vzniknuté domnienky potvrdil aj samotný Petr, ktorý Kataríne vyznal lásku pred oboma národmi. „Som proste zamilovaný,“ zneli jeho slová v minulosti. Celý jeho citový výlev nájdete –––>TU<–––

Slovenská speváčka sa však k jeho slovám doteraz nevyjadrila, jej postoj však prezradil jeden z najbližších priateľov, podľa ktorého ju brzdí výrazný vekový rozdiel, ktorý medzi nimi panuje.

Na ich verejné pôsobenie sa však pozrela „bulvárna expertka“ Markéta Kuča po boku s Kateřinou Kristelovou v relácií Extra Focus. „Petr hovorí veci tak, ako ich cíti a neberie ohľad na to, aký to bude mať dopad,“ preniesla Markéta na adresu bývalého finalistu.

superstar

Katarína nikdy nepoprela, a dokonca sa vyjadrila, že sa uvidí, ako sa to medzi nimi vyvinie. Ona akoby tým špekuláciám nahráva tými fotkami, tými vyjadreniami. Ja si vlastne myslím (aj podľa toho zdroja, ktorý nejdem menovať), že medzi nimi niečo je,“ dodala na záver, pričom vyzradila informácie, ktoré nechcela viac priblížiť. Celý rozbor českých hviezd nájdete —>TU<—

Foto: Instagram l Zdroj: Extra.cz