Ako to medzi nimi je?! Túto otázku si kladie väčšina divákov šou Superstar už niekoľko mesiacov. Vypadnutý finalista Petr Borkovec totiž vyznal príťažlivej potorkyni city pred celým Českom a Slovenskom, čo spôsobilo šoubiznisovú kauzu, ktorú mohol dobehnúť jedine Rytmus s Jasminou.

Neskôr na povrch vyplávala informácia o ráznom rozhodnutí Kataríny Knechtovej. Prekážkou medzi ňou a mladým Čechom mal byť práve vekový rozdiel, cez ktorý sa nemohla len tak preniesť.

Čo však čert nechcel, slovenská speváčka nedávno oznámila nový vzťah, ktorý by mal byť podľa jej vlastných slov len na diaľku. „Náš vzťah je o tom, že sa stretávame len v určitom čase. V istých fázach a niekoľkokrát do roka. Je to taký etapový vzťah. Takto mi to vyhovuje,“ priznala, pričom celé znenie jej vyjadrenia nájdete >>>TU<<<.

Krátko nato prehovoril aj sám Borkovec, ktorý takisto priznal zmenený stav na „zadaný“, pričom ho mala nová láska očariť práve svojim hlasom. Náhoda? „Dohodli sme sa, že to ešte trošku budeme tajiť,“ otáľal v šokujúcom priznaní.

superstar

Následne zverejnil fotografiu, na ktorej je opäť v kontakte s úspešnou speváčkou. Záber z videohovoru doplnil anketou, v ktorej sa pýtal ľudí na ich názor. Čo myslíte, skracujú si Petr a Katka veľkú diaľku sociálnymi sieťami alebo chystajú spoluprácu roka? Nechajme sa prekvapiť!

Foto: Instagram