Pred pár dňami sa prevalila správa o tom, že sa koncom minulého roka Mirka Partlová tajne vydala. Jej manželom sa stal o 9 rokov mladší priateľ Matej Gális, pričom o ich svadbe ešte donedávna takmer nikto vôbec netušil. Najnovšie však vyšla na povrch ďalšia novinka, ktorou sa mladomanželia môžu pochváliť.

Známa jojkárska herečka prežila v poslednej dobe naozaj turbulentné obdobie. Krátko po tom, ako sa v úplnej tichosti vydala, totiž prišla o milovaného dedka, na ktorého pohrebe sa ale z určitých dôvodov napokon neukázala.

Partlova Galis

Partlová našla životné šťastie po boku sympatického manžela Mateja, s ktorým ich spája nielen láska, ale aj spoločné záľuby, pričom asi najväčším koníčkom mladých zaľúbencov je cestovanie po celom svete. Matej a Mirka sa tak rozhodli, že obľúbené hobby povýšia na súčasť moderného biznisu.

Keďže sa v dnešnej dobe stalo veľkým trendom zakladať si internetové denníky informujúce verejnosť o zaujímavých cestovateľských zážitkoch, podľa Nového času sa do tejto skupiny ľudí najnovšie zaradili aj prominentní novomanželia. Partlová s partnerom si totiž založili vlastný cestovateľský denník, kde publikujú zaľúbené fotografie z rôznych kútov sveta, čo by im do budúcna mohlo zabezpečiť zaujímavý zdroj spoločných finančných príjmov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Partlova Galis

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/babatkooo, partlovamirka