Čo sa medzi nimi deje? Údajný „románik“ medzi Katarínou Knechtovou a mladým finalistom SuperStar Petrom Borkovcom nabral úplne iný smer. Zatiaľ čo donedávna známe tváre držali v tajnosti akékoľvek informácie o svojom súkromnom živote, dnes hrajú s ich fanúšikmi na sociálnych sieťach zvláštnu hru.

Veľký otáznik nad dvojicou zo Superstar vyvolalo najmä oznámenie vzťahu Petra Borkovca, ktorý prezradil, že jeho vyvolená ho oslnila najmä úžasným hlasom. Nasledovalo vyjadrenie Kataríny – tá takisto priznala vzťah s mužom, s ktorým sa vraj stretáva niekoľkokrát do roka.

Vznikla obrovská mediálna bublina, v ktorej väčšina ľudí polemizuje nad ich súkromím. Olej do ohňa pridal opäť český spevák, keď zverejnil záber s Katkou z video hovoru. Spolupráca alebo románik? Spýtal sa svojich priaznivcov.

Tentokrát prišli na rad verejné odkazy, ktoré si dvojica posiela pod publikovanými príspevkami pred očami všetkých nedočkavých fanúšikov. Ako to teda v skutočnosti je? Na túto otázku zatiaľ poznajú odpoveď len oni dvaja a zdá sa, že to čoskoro praskne.

Foto: Instagram