V šoubiznise sa málokedy stáva, že sa podarí utajiť informácie o významných udalostiach. Tentokrát sa o prekvapenie postaral niekdajší finalista populárnej šou SuperStar, ktorý vstupuje do chomúta po necelom roku randenia!

Hudobník Tomáš Bezdeda sa zviditeľnil počas prvej série talentovej súťaže Slovensko hľadá Superstar. Po skončení vysielania sa dal dohromady s najžiadanejšou moderátorkou Adelou Banášovou, no ich vzťah napokon stroskotal.

tomáš bezdeda

Citlivo pôsobiaci blonďák bol v romantických záležitostiach dlhodobo veľmi opatrný a svoje srdce si dobre strážil. Minulý rok sa ale situácia otočila a po spevákovom boku sa začala objavovať krásna priateľka Ivanka. 

Dvojica sa spoznala v posilňovni a po desiatich mesiacoch zbližovania sa prišli na Silvestra expresné zásnuby. Tomáš vtedy partnerku označil za lásku svojho života a toto rozhodnutie sa odhodlal oficiálne spečatiť. Podľa medializovaných informácií sa totiž podarilo odhaliť, že hrdličky majú namierené pred oltár už v druhú marcovú sobotu. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

tomáš bezdeda priatelka

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Tomas_bezdeda