Vzali sa! Pred pár týždňami me vás informovali o tom, že u známej slovenskej dvojici sa schyľuje k svadbe. Túto informáciu potvrdil aj samotný pár, pričom hromžil, že by sa tak malo stať v najbližších mesiacoch. A veru sa tak aj stalo. Od dneška sú herečka Kristína Greppelová a spevák Tomáš Palonder manželmi.

Do zoznamu neviest roku 2018 najnovšie pribudla známa slovenská herečka Kristína Greppelová. Svoje áno povedala dlhoročnému priateľovi Tomášovi Palonderovi v priestoroch Zichyho paláca. Dvojica už síce o svadbe čo to dávnejšie prezradila, no presný termín doposiaľ verejnosti známy nebol.

Portál Topky.sk dokonca priniesol fotografie novomanželov a musíme uznať, že Kristína vyzerala naozaj fantasticky. Pri výbere šiat totiž siahla po originalite a namiesto bielej zvolila netradičnú sivú, pričom sa nebála ani výrazných kvetovaných vzorov. Najviac bol ale z nádhernej nevesty pochopiteľne unesený jej vyvolený, ktorému vraj pri pohľade na ňu vybehli aj nejaké tie slzičky. Kristínka a Tomáš, prajeme vám krásny spoločný život!

Svadobné zábery Kristíny a Tomáša si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram, depositphotos.com (ilustračná)