Vzťahu známej moderátorky Miriam Kalisovej a fitness trénera Martina Šmahela odzvonilo už pred pár mesiacmi. Zdá sa však, že pohľadný fitnes tréner si už stihol nájsť náhradu a jej meno je viac než prekvapujúce.

Miriam Kalisová (31) a Martin Šmahel (34) tvorili vzorný párik viac ako osem rokov. Aj napriek tomu, že sú obaja rodičmi malej Mii, ich manželstvo skončilo pred niekoľkými mesiacmi v troskách. Po prevalení krachu vzťahu sa Martin zo spoločnej domácnosti odsťahoval ku svojim rodičom do Petržalky.

Čo ale moderátorku isto nepoteší je fakt, že aktraktívny model a fitness tréner si za Miriam údajne našiel už aj novú náhradu. Mala by ňou byť Jana Cigániková (33), poslankyňa NR SR za stranu Sloboda a solidarita. „Stretávajú sa už pár mesiacov, ale vážne to nie je. To už má druhú frajerku, prvú mal nejakú golfistku,“ prezradil Novému Času Šmahelov blízky kamarát zo športových kruhov. Martin sa s političkou ukázal už aj na verejnosti, zobral ju totiž na natáčanie markízackej relácie, kde spolu strávili niekoľko hodín.

Na otázky novinárov reagovali stroho, obaja akýkoľvek vzťah popierajú. Rozvedená mamička dvoch detí si pred časom vyrobila poriadny škandál, keď sa prevalilo, že škôlky, ktoré vlastní, nemajú potrebné hygiencké povolenia. Lepšiu povesť političke nepriniesli ani bilboardy s jej polonahými fotografiami, ktoré mali propagovať jej kandidatúru do parlamentu.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram