Je tomu už vyše 10 rokov, odkedy sa Zuzana Fialová kvôli nevere rozviedla s manželom Petrom Matulíkom. Vynikajúca slovenská herečka, ktorá má za sebou už teraz skvelú kariéru a množstvo ocenení, však zrejme skrýva niečo, o čom vie len málokto.

43-ročná herečka Zuzka Fialová sa už dlhé roky neobjavovala v spoločnosti s mužom, ktorého by oficiálne potvrdila pred médiami. Na verejnosť však najnovšie prenikla informácia, že rodáčka z Bratislavy už niekoľko rokov tvorí pár so známym slovenským karikaturistom, ktorého vtipné politické kresby poznáte určite aj vy. Podľa zdroj portálu pluska.sk ide o Martina „Shootyho“ Šútovca.

“Zuzana tvorí pár s výborným slovenským karikaturistom, známym pod prezývkou Shooty, vlastným menom Martin Šútovec. Pár tvoria už viac ako 5 rokov. Často ich vidieť aj na hudobnom festivale Pohoda. No obaja sa stále tvária len ako kamaráti a nechcú vzťah odtajniť. Nikto poriadne nevie, prečo,” prezradil zdroj pre spomínaný portál. Herečka však nič oficiálne nepriznala, tak nevedno, či je táto informácia ozaj pravdivá alebo ide len o ďalšiu novinársku kačicu.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook, YouTube