Hoci teraz populárna herečka celá žiari a rozdáva úsmevy všade navôkol, v minulosti to tak nebolo. Kristína Kanátová sa priznala, že kedysi bojovala s ťažkými psychickými problémami. 

30-ročná kráska je aktuálne neodmysliteľnou súčasťou denného seriálu Mama na prenájom, kde stvárňuje nekompromisnú riaditeľku nemocnice Evu Ciranovú. Na pľaci hrá síce Kristína Kanátová poriadnu ,,mrchu“, no v súkromnom živote je presný opak. Sympatická umelkyňa je obklopená kamarátmi, snaží sa byť vždy pozitívne naladená a vychutnávať si každú voľnú chvíľu. Avšak nie vždy to bolo tak.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kika pred televíznymi kamerami prezradila, že pred 10 rokmi trpela klinickou depresiou, ktorú pred verejnosťou dlho tajila. V tom období bola markizáčka veľmi náročná na svoj výzor, prácu a všetko, čo sa týkalo jej osobnosti. Hnedovláska si snažila pomôcť sama, no choroba vyvolala vážne stavy a známa Slovenka bola nútená vyhľadať lekárov.

,,Za tie roky som sa s tým naučila žiť, pracovať a vyliečiť si traumy, ktoré ma oberali o energiu. Teraz som už okej, bez liečby, navštevujem preventívne terapeutku, pretože ma to baví, už to beriem ako takú rutinku,“ vysvetlila herečka v rozhovore pre Markiza.sk.

kristina kanatova

Zdroj/Foto: markiza.sk