Po vypuknutí piatej série šou Superstar zaplavila médiá informácia o možnom romániku medzi porotkyňou Katarínou Knechtovou a jedným z finalistov Petrom Borkovcom. Napriek tomu, že ani jeden z nich túto teóriu nepotvrdil, ich sociálne siete sú plné zvláštnych odkazov. 

Len nedávno sa Katarína pochválila vzťahom so záhadným mužom, s ktorým sa nemá stretávať pravidelne, práve naopak. Podľa jej slov sa vidia len niekoľkokrát do roka. Krátko nato vyšiel s pravdou von aj Borkovec, a to vo vyjadrení o čerstvom vzťahu s (takisto) záhadnou ženou, pričom ho mal očariť predovšetkým jej jedinečný talent – hlas. „Dohodli sme sa, že to ešte trošku budeme tajiť,“ priznal.

Neprešla dlhá doba a na internete sa objavil spoločný záber z videohovoru dvoch hrdličiek zo Superstar. To vyvolalo v radoch fanúšikov množstvo konšpiračných teórií, podľa ktorých sa dvojica snaží utajiť vzťah práve kvôli výraznému vekovému rozdielu – v minulosti totiž blízky zdroj z okolia speváčky prezradil, že Petrov vek je pre ňu výraznou prekážkou.

Ďalšie verejné vyznania

Spevák z talentovej súťaže začal zaplavovať svoje fanúšičky profesionálnymi zábermi, pod ktorými sa nájde množstvo pozitívnych reakcií dievčat žasnúcich nad jeho výzorom. Medzi tieto natešené slečny sa ale pridala aj jedna známa osobnosť – presne tak, je ňou milovaná Katarína Knechtová.

superstar

Umelkyňa, ktorej finalista v minulosti vyznal lásku pred celým Českom a Slovenskom, mu polichotila slovami: „Divokosť v očiach, divokosť v srdci.“ Jej vyjadrenie, samozrejme, nezostalo bez Petrovho povšimnutia. Mladík jej totiž okamžite venoval emoji symbolizujúce lásku – srdiečka.

Naša otázka znie: Ide o šikovný marketingový ťah kvôli novým projektom Kataríny Knechtovej a zbytku slávy Petra Borkovca? Alebo sme svedkami milostnej hry s citmi naivného chlapca, ktorého si dravá šelma motá na povrázku? Podľa nás ide skôr o teóriu číslo jedna, keďže mladý finalista len nedávno avizoval možnosť blížiacej sa spolupráce. Nuž, nechajme sa prekvapiť!

Zdroj/Foto: Instagram, Twitter