Modelka Silvia Kucherenko si opäť nevzala servítku pred ústa! Vo svojej relácii „Svet podľa Kucherenko“ si so svojou sestrou Štefániou zašli na šálku kávy, kde vášnivo rozoberali vzhľad slovenských celebrít. Silvia si na mušku vyhliadla okrem iných aj svoju rivalku Adelu Vinczeovú a jej niekdajšieho kolegu Sajfu.

Silvia sa so svojou sestrou stali živým stelesnením parodickej dvojice Cuky a Luky! Miesto topánok a kabeliek sa však zamerali na konkrétne mená šoubiznisu. Prvými obeťami na holenie boli Adela Vinczeová a Sajfa.

Moderátorská dvojica si zo Silvie neraz vystrelila a teraz prišiel čas na odplatu. Adela raz na sociálnu sieť pridala fotografiu, na ktorej mala filtrom zväčšené pery. Podobnosť s ikonickým „pyštekom“ modelky Kucherenko sa nedala nevšimnúť, a tak ju Adela dala prostredníctvom záberu pozdraviť. Nuž, Silvia sa rozhodla bojovať ohňom proti ohňu a do hlavnej úlohy postavila Adelin nos. Výrazná časť tela mladej pani Vinczeovej si odniesla kopu uštipačných poznámok.

Sajfa schystal podstatne horší náklad – Silvia sa so svojou spoločníčkou navážali do celého jeho výzoru a pozornosť upriamovali hlavne na jeho „mimozemský“ vzhľad. Samotné prirovnanie Sajfu k mimozemšťanovi dámy výrazne pobavil.

Pozornosti sa uštedrilo aj komičke Evelin kvôli jej mohutnejším krivkám. Kucherenko zmierlivo dodáva, že každému sa môže páčiť niečo iné, ale neodpustí si poznámku, že Evelin by na elasťáky mala nadobro zabudnúť.

Silvia na svojom Instagrame informuje, že súhlasí so zakopaním vojnovej sekery a s ukončením „šarvátok“ medzi ňou, Adelou a Sajfom. Aby však z tejto „vojny“ neodišla ako porazená, posiela svojim sokom finálnu spršku, ktorú si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Zdroj: Čas.sk, Instagram | Foto: Instagram, Facebook