Obdobie tehotenstva sa dá v živote ženy považovať za najkrajšie a zároveň najnáročnejšie. Verili by ste, že aj tesne pred štyridsiatkou môže ťarchavá dáma vyzerať fantasticky? Zlatici Puškárovej sa to rozhodne darí!

Bocian už onedlho priletí aj k populárnej markizáckej moderátorke spravodajstva Zlatici Švajdovej Puškárovej, ktorá už roky túžila po ďalšom potomkovi. Svoje druhé vytúžené dieťa by mala na svet priviesť v máji 2017. K 7-ročnému Leovi tak pribudne braček alebo sestrička. Otcom dieťaťa je Zlaticin dlhoročný priateľ a manžel- Patrik Švajda, ktorý má z predchádzajúceho manželstva ďalších dvoch synov.

Obľúbená novinárka sa už začiatkom marca vytratila z obrazoviek a v Televíznych novinách ju vystriedala bývalá rosnička Lenka Vavrinčíková, ktorej kariéra rastie závratnou rýchlosťou. Zlatica si chcela dopriať čas na oddych a jej odchod prebehol začiatkom marca potichu bez akýchkoľvek ceremónií. Po zdravotnej stránke je zatiaľ všetko v poriadku a tehuľka sa cíti fantasticky. Nasvedčujú tomu aj fotografie, ktoré pridala na svoj Instagram. Priznáva, že za mohutným bruškom jej bude nesmierne smutno a nemôže uveriť, ako rýchlo prišlo finále. Počas Veľkej noci si pre svoj zdravotný stav užila iba miernu oblievačku.

Moderátorka má ešte stále plno energie a v rámci možností pravidelne cvičí. Pošuškáva sa, že po pôrode by sa chcela blondínka vrátiť do práce podobne ako jej kolegyňa Lenka Šóošová z Telerána – iba po 11. týždňoch!

Bojí sa snáď o svoje teplé miesto? Fanúšikovia sa totiž vôbec netaja tým, že si Lenku Vavrinčíkovú obľúbili, niektorí dokonca podotkli, že je lepšia ako Zlatica!

Zdroj/Foto: Instagram