Barbora Balúchová sa do povedomia ľudí dostala vďaka účasti v televíznej šou s názvom Superstar 2. Po ukončení hry o prestížny titul sa krásna speváčka stiahla zo sveta šoubiznisu a jej návrat sprevádzala až informácia o tom, že sa z nej čoskoro stane mamička. Otcom jej dieťaťa je pritom známy politik Boris Kollár.

Po tom, čo na verejnosť prepukla informácia o Barborinom tehotenstve s Kollárom, zaplavila dvojica všetky titulky popredných magazínov. Nebolo však žiadnym prekvapením, že sa z nadanej blondínky stala slobodná mamička, ktorá malého Alexa vychováva, ako sa hovorí, na vlastnú päsť.

Balúchová bola častokrát osočovaná kvôli tomu, s kým sa rozhodla založiť rodinu. Ako sa však zdá, na podobné reakcie niektorých ľudí je už hviezda zo Superstar zvyknutá, a tak sa na jej sociálnej sieti raz za čas objaví reakcia, kde si háji svoje a synovo meno.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Z malého Alexa je už poriadny chlap! Barbora sa síce po jeho narodení netajila tým, že fotografie malého dieťatka, a to najmä jeho tváre, na internete nemajú čo robiť, no postupom času sa blondínka podelila aspoň o pár záberov, kde môžeme vidieť jej syna rásť ako z vody. Wau, veď už vyzerá ako malý športovec!?

Foto: Instagram/ Barbora Balúchová, Facebook/Boris Kollár