To, že chovanie zvieratka v domácnosti nemá iba pozitívne stránky, si na vlastnej koži okúsila i Monika Hilmerová. Domácim miláčikom seriálovej Lucie z Oteckov však nie je pes alebo mačka, ako to najčastejšie býva, ale malý zajac. Ako jeho majiteľka fanúšikom na Instagrame ukázala, že aj takýto nevinný tvor dokáže poriadne vystrčiť pazúry.

Zajac, ako rodinný miláčik, nie je iba hebkou srsťou príjemný na dotyk, ale taktiež je nenápadnou hrozbou prehryznutých káblov či rozškriabanej kože na tele. Pri pohľade na fotografiu slovenskej herečky by si mohol človek vytvoriť množstvo konšpiračných teórií, čo sa jej vlastne stalo, no vďaka jasnému popisu uľahčila fanúšikom robotu: „Kto má doma zajaca, bude to poznať,“ napísala a pridala vysmiatych smajlíkov, čo je zjavný dôkaz toho, že si na takéto „útoky“ už zrejme zvykla. :)

monika hilmerova doskriabany krk

Monika prostredníctvom fotiek informuje nielen o novinkách z jej bežného života s manželom Jarom Bekrom, no často sa objavujú aj zábery z natáčaní rôznych relácií, seriálov, filmov a pod. Najnovšou snímkou, na ktorej pózuje s jej filmovými synmi Lukym, Fifom, Kubkom a manželom Vladom, oznámila divákom potešujúcu správu. Natáčanie ďalších dielov populárneho seriálu Oteckovia je v plnom prúde a všetci fanúšikovia sa rozhodne majú na čo tešiť!

moika hilmerova instagram

monika hilmerova skrabance na krku

monika hilmerova jaro bekr

monika hilmerova oteckovia lucia

monika hilmerova jaro bekr

Zdroj|Foto: Instagram