Barbora Švidraňová patrí medzi najtalentovanejšie slovenské herečky a speváčky, akými sa môžeme pýšiť. Po tom, čo na svet priviedla svojho prvého synčeka, sa dočasne vytratila zo sveta šoubiznisu a väčšinu svojho voľného času venuje práve malému Gabrielovi.

Keďže Barborin taliansky partner žije väčšinu roka mimo úzamia našej krajiny, výchova ich spoločného syna zostáva prevažne na ramenách známej herečky. Tá sa počas uplynulých dní častokrát vyjadrila, že je toto obdobie skutočne náročné a dokonca sa skloňovalo i slovo „rozchod“ či „odchod do cudziny“ za otcom jej dieťaťa.

Práve preto potešila množstvo speváčkiných fanúšikov správa, ktorú zverejnila pred pár dňami na sociálnej sieti. Miesto nečakaného úniku sa totiž nadaná ryšavka vracia pred televízne kamery, pričom ju budeme môcť vidieť v nových častiach relácie pod krídlami Adely Banášovej s názvom ChartShow.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Máte sa na čo tešiť! Radosť pracovať,“ neskrývala svoje nadšenie ani samotná Barbora, keďže okrem pár umeleckých vystúpení trávi čas najmä pri synovi na materskej dovolenke. Touto informáciou tak určite potešila najmä svojich verných priaznivcov.

Barbora Švidraňová sa vracia na televízne obrazovky

Zdroj/Foto: Instagram/Barbora Švidraňová