Hoci patrí Barbora Švidraňová medzi skúsené herečky, v posledných dvoch rokoch ju na obrazovkách veľmi vídať nebolo. Dôvodom je fakt, že známa červenovláska strávila uplynulé obdobie starostlivosťou o syna Gabriela. Nedávno však kráska doplnila kolektív populárnych umelcov v seriáli Nový život. Práve tam sa po rokoch znovu zišla s niekdajším kolegom Alexandrom Bártom a dokonca si zaspomínala na ich prvé spoločné intímne scénky pred kamerami.

Herec Alexander Bárta v osviežujúcej jojkárskej novinke stvárňuje bývalého futbalistu Paľa, snažiaceho sa zaradiť do kolobehu života, aký si predtým kvôli športu odopieral. Jeho kolegyňa Barbora Švidraňová sa zas na obrazovkách premenila na učiteľku slovenčiny Helenu Medveckú, ktorej Paliho životné rady pomáhajú prejsť určitými zmenami.

barbora svidranova novy zivot

,,S týmto fešákom je radosť točiť… Dnes sa teším vždy, keď sa s ním stretnem na pľaci, je to pán herec,“ muzikálová hviezda na adresu 44-ročného sympaťáka slovami chvály nešetrí. Zároveň si na Instagrame zaspomínala na veselé momenty, kedy si v rámci natáčania seriálu Panelák s Alexom strihla svoju premiérovú pikantnú scénu v televízii.

Strach z nepoznaného jej pomohli odbúrať nečakané slová v tom čase nového seriálového parťáka, ktorý ešte mladučkú herečku totálne odrovnal. ,,Nikdy nezabudnem, ako prišiel do maskérne s vetou: “Tak ty si tá, s ktorou sa mám dnes bozkávať? Neboj nič, aj ja som nervózny!” Vďaka jeho profesionalite a neskutočnej vľúdnosti som to vtedy prežila bez výraznejšej ujmy na psychickom zdraví,“ Švidraňová sa s fanúšikmi podelila o milú príhodu s Bártom, s ktorým si spoluprácu veľmi pochvaľuje.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/_basie_ | Foto: Instagram/novy.zivot.tvjoj, _basie_