Aj VY sa po skončení Veľkej noci cítite nafúknutá, veľká a prejedená? Áno, sviatky žiadnej z nás neprospievajú. Napriek tomu, že sa snažíte jesť málo, nedokážete odolať krémešu či voňavej klobáske na tanieri? Nezúfajte, toto video vám ukáže, ako sa popasovať s nadbytočnými kilogramami.

Určite si už nejedna z vás povedala, že by chcela začať cvičiť, no po pár opakovaniach váš tréningový plán niekde zlyhal. Možno ste nemali pevnú vôľu, možno ste nedokázali vydržať a možno ste tak pohltená každodennými povinnosťami, že jednoducho nemáte čas na to, aby ste trávili dlhé hodiny niekde v posilňovni.

Slečna v tomto videu vás však nadchne. Zaručene! Ak patríte medzi tie, ktoré by cvičiť chceli, ale stále hľadajú dôvod, prečo to nejde namiesto toho, aby skúsili hľadať spôsob, sledujte. Mladá mamička má postavu ako lusk, a to vďaka svojmu malému drobcovi! Ten pre ňu ani náhodou nepredstavuje prekážku v cvičení alebo ako sa ľudovo hovorí, aby ,,ostala sedieť doma na riti“ len preto, že je na materskej. Veríme, že bude pre nejednu z vás silnou motiváciou ako prestať hľadať dôvody, prečo to nejde!!!

Držíme palce 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=Iyb6JkNLZBg