Obľúbený idol žien Dwayne Johnson účinkoval v niekoľkých filmoch, kde stvárňoval drsného chlapíka, z ktorého išiel strach. Ako sa však zdá, v súkromí je to úplne iná osoba. Herec zverejnil video, ktoré dojalo a zároveň rozosmialo už tisícky ľudí po celom svete!

Atraktívny svalovec sa už polroka teší z rozkošnej malej dcérky Tiani Gii. Hoci dievčatko nedovŕšilo ešte ani jeden rok, otecko sa rozhodol, že na jej 6. mesiac spoločne oslávia aj „polovičné“ narodeniny. Vzal si ju preto do náručia a zaspieval jej svojskú verziu piesne Happy Birthday. Herec neváhal ani chvíľku a túto výnimočnú udalosť natočil na video. To však ešte zrejme netušil, ako drobec v jeho náručí zareaguje!

dwyne johnson rock

Maličká sa zo speváckeho výkonu svojho milovaného ocka veľmi netešila. Najprv sa začala len vrtieť a mrnčať, pričom neskôr už podľa výrazu tváre poriadne protestovala. Americký fešák si však z celej situácie ťažkú hlavu nerobil a všetko obrátil na srandu. V závere videa totiž dodal, že jediné, na čo podľa neho malý anjelik myslí, je materské mlieko! Chytľavé video už dosiahlo viac ako 7 miliónov pozretí!

„Narodeninová“ pieseň dcérke v podaní Dwayna Johnsona

Zdroj/Foto: Instagram/TheRock