Je to už nejaký ten piatok, čo americký magazín People každoročne vyhlasuje najkrajšiu ženu sveta. Kým minulý rok patril najpopulárnejšej priateľke zemegule Jennifer Aniston, tentokrát jej pomyselnú korunku strhla z hlavy divoká speváčka, ktorej meno vás jednoznačne prekvapí. 

Aj keď nepatrí medzi typické krásky, ktoré by svojim výzorom valcovali spoločenské podujatia či sociálne siete, jej charizma je to, čo robí z útlej speváčky uznávanú bohyňu. Američanka Alecia Moore, narodená 8. septembra 1979, rozbehla svoju mimoriadne úspešnú kariéru na prelome tisícročí. Drzú blondínku, ktorá vystavala svoju kariéru na priamočiarosti, skvelých speváckych výkonoch a výborných skladbách, zaiste poznáte najmä pod prezývkou Pink.

Mamička 6-ročnej Willow a 1-ročného Jamesa sa o svojom novom titule dozvedela prostredníctvom telefonátu od magazínu People, ktorý ju poriadne rozosmial. Ako najkrajšia žena sveta tvrdí, za jej umiestnením v rebríčku stoja práve jej deti, ktoré dodávajú celému Aleciinmu životu zmysel.

Zdroj: People.com | Foto: Instagram, Twitter | Video: YouTube