Tá sa už naozaj nikdy nezavďačí! Drobnohľad neprajníkov na novú vojvodkyňu zo Sussexu naberá komických rozmerov – novým terčom pohoršovania sú Meghanine čierne šaty, v ktorých sa ukázala na nedávnej akcii. Takýto „odvážny a provokatívny“ outfit snáď verejnosť ešte ani nevidela!

 

Kričí o pozornosť

Po sobáši Harryho a Meghan sa okolo kráľovskej rodiny rozpútal šialený mediálny záujem. Americká herečka v kruhohch britskej monarchie sa stala hotovou senzáciou a humbuk okolo jej osoby neutícha ani dva mesiace po svadbe. Kvôli Meghaninej neslávnej rodine sa okolo novopečenej vojvodkyne začali šíriť nelichotivé klebety, ktoré napĺňali médiá. Kráľovská rodina si však takéto škandály dovoliť nemohla, a tak sa Harry s Meghan rozhodli zo zraku verejnosti na istý čas stiahnuť. Po dlhšej odmlke sa vojvodkyňa opäť ukázala svetlu sveta a už hneď každého pohoršila – terčom neľútostnej kritiky sa stal brunetkin „škandalózny“ outfit. Zacnelo sa americkej herečke po pozornosti?

Nafuknutá bublina

Hyperbolizácia Meghaniných malých čiernych šiat sa stala doslova grotesknou – médiá prezentujú vojvodkynin outfit akoby bol na hrane jemnej erotiky. Puritánske pohoršenie vyplýva z dĺžky šiat – príliš krátke! Žena v Meghaninom postavení by na seba nemala natiahnúť čokoľvek, čo odhaľuje kolená. Okrem toho sa mnohí prežehnávali i po vzhliadnutí Meghaninho hlbokého V-čkového výstrihu. O tom, či je ale naozaj vojvodkynin outfit zavrhnutiahodý, si vytvorte názor sami.

meghan markle meghan markle meghan markle

Zdroj|Foto: Instagram