V polovici októbra obletela celý svet správa o tom, že sa Meghan Markle a princ Harry stanú rodičmi svojho prvého dieťatka. Odvtedy je bývalá herečka pod prísnym drobnohľadom všetkých médií, ktoré aktuálne priniesli dôkaz toho, že už čo chvíľa na svet príde nový človiečik.

Meghan Markle sa na rolu matky pripravuje vo veľkom štýle. Najnovšie sa vraj kvôli zdraviu ešte nenarodeného bábätka chystá na akupunktúru, čím prekvapila i samotnú kráľovskú rodinu.

Meghan Markle

Krásna vojvodkyňa zo Sussexu ale vo svojom požehnanom stave navštevuje aj rôzne spoločenské či charitatívne akcie. Naposledy sa tak ukázala na udalosti pomáhajúcej prostitútkam, kde Meghan jeden z fanúšikov zachytil v momente, ako sme ju ešte nevideli. Pri tom, čo prominentnú dvojicu natáčal, totiž budúca mamička schytala od bábätka kopanec, pričom podľa výrazu jej tváre je jasné, že išlo o miernu bolesť.

Krátky záznam, ktorý nájdete na konci článku, vyvracia všetky špekulácie o tom, že si Meghan tehotenstvo len vymyslela. Väčšie bruško navyše nasvedčuje, že sa kráľovská dvojica stane rodičmi už naozaj čoskoro!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/meghanmarkle_official, harry_meghan_updates, Streamable