Vincent Navrátil je pre Slovákov pomerne neokukanou tvárou. Svojou postavou v novom markizáckom seriáli Svätý Max si však divákov a najmä diváčky okamžite získal. Pre dievčatá, ktoré si na českého fešáka robia zálusk, máme ale smutnú správu –  je zadaný.

24-ročný Pražák na čas vymenil českú metropolu za malebnú slovenskú obec Kraľovany, kde sa sústredia príbehy hrdinov seriálu Svätý Max. Vincent stvárňuje hlavnú rolu drobného podvodníka a zlodeja. Ten sa počas cesty vlakom vydával za falošného revízora, čo sa mu napokon úplne vymklo z rúk, až sa stal kňazom práve v spomínanom mestečku.

Pri pohľade na sympatického modroočka Vincenta Navrátila je jasné, že núdzu o fanúšičky nemá. Jeho srdce však už dva roky patrí blondínke Anete. Príťažlivá kráska sa živí ako príležitostná modelka, no gro jej práce sa odohráva v pražskej pôrodnici, kde sa angažuje ako embryologička.

Okrem očarujúcej a inteligentnej priateľky robí hercovi často spoločnosť aj jeho chlpatý štvornohý miláčik Coco. Spolu vyzerajú ako dokonalá trojka!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/vincentnavratil, anetkav, svatymax.serial, coco_locodoggo