Zábavná šou Tvoja tvár znie povedome sa už blíži do veľkého finále. Ešte predtým sa však musíme dozvedieť mená štyroch šťastlivcov, ktorým sa podarí prebojovať do záverečného kola, pričom TV Markíza prostredníctvom sociálnych sietí naznačuje, že sa máme skutočne na čo tešiť!

Zdá, sa že tvorcovia šou si dávajú skutočne záležať na tom, aby vystúpenia účinkujúcich boli veľkou pastvou pre oči. V minulom kole napríklad neváhali siahnuť ani po obrovskom hadovi, ktorý doladil číslo Jasminy Alagič. Hoci sa jej imitácia slávnej speváčky Britney Spears stretla u divákov s kritikou, nič to nemení na fakte, že všetky atrakcie na pódiu sú skutočne výnimočné.

jasmina alagic

Na semifinálové kolo si modro-žltá televízia očividne pripravuje ďalší zaujímavý program. Podľa ich informácií uvidíme aj sympatické slečny z populárneho tanečného zoskupenia Ladylicious. Na obrazovkách sa tak zrejme odohrá skvelú párty, ktorej sa zúčastnia nielen pôvabné tanečníčky, ale i samotná porota.

tvoja tvar znie povedome

No nepôjde len o takú obyčajnú žúrku. Priamo na profile „Tvoje tváre“ sa dnes totiž objavila prekvapivá informácia o tom, že štyria obľúbení porotcovia budú počas samotného vysielania prizvaní na svadbu! Konkrétnosti už ale Markíza neprezradila – diváci sa domnievajú, že by táto výnimočná udalosť mala byť súčasťou vystúpenia jedného zo súťažiacich. Ako to však naozaj dopadne, to sa dozvieme už dnes večer!

tvoja tvar znie povedome

Zdroj: Instagram/TvojaTvarZniePovedome | Foto: Instagram/TvojaTvarZniePovedome