Pred svadbou v letných mesiacoch nestúpa iba tlak nevesty, ale aj stupne na teplomeri. Nepoťte sa zbytočne v dlhých, honosných a tmavých šatách. Ukážeme vám horúce letné trendy, ktoré vám zaručia, že práve vy budete po neveste druhou hviezdou svadby!

Leto je jedným z najvhodnejších období na svadbu. Počasie je ideálne, zrážok minimum, máte skvelý výber miest na hostinu a aj fotky zaliate slnkom vyzerajú lepšie a veselšie. Vďaka letu sa dá svadba naplánovať hocikde vonku. Čoraz populárnejšie sú záhradne garden party a preto je možné, že na vás bude svietiť slnko takmer po celý čas. Veríme, že nevesta si šaty vybrala správne, no ani ako družička nemusíte trpieť v ťažkých a dlhých róbach. Hitom sú ľahké pastelové, vzdušné šaty. Ak ide o záhradnú svadbu, ideálnou voľbou sú tie kratšie nad kolená, veď si predsa novú róbu nechcete ihneď zašpiniť. Nechajte sa inšpirovať trendami, ktoré sme pre vás vybrali a nezabudnite sa ozvať, ktoré sa páčia najviac vám 🙂

s2

Krátke šaty vhodné na exteriérovú svadbu, korzet vám stiahne bruško a rozšírená sukňa skryje širšie boky. Tieto šaty sú preto vhodné pre chudšie aj pre plnšie postavy.

s3

Pastelová je skutočne hitom! Ružová sa hodí skôr pre blondíny, modrá či zelená pre tmavšie typy. Ideálne je zladiť sa aj s kytičkou, nech je váš look dokonalý. Vďaka ľahkému materiálu ani nebudete vedieť, že máte dlhé šaty.

s4Nezabúdajte ani na doplnky, kytička na ruku je klasika, ktorá nikdy neomrzí! 

s5

Vlasy môžete zdokonaliť kvetinovou čelenkou, ktorá zvýrazní kvetinovú potlač šiat. Nebojte sa teda ani vzorov na šatách, samozrejme všetko s mierou.

s6 s7 s8 s9s6 s7 s8 s9

Foto: Pinterest