Kedysi veľký búrlivák a milovník divokých žúrok Justin Bieber aktuálne prežíva jedno z najšťastnejších životných období. V septembri sa totiž tajne zosobášil so svojou staronovou láskou Hailey Baldwin, pričom dvojica by si mala povedať áno ešte raz. 

Všetci fanúšikovia Justina Biebera ostali v šoku, keď zistili, že si spevák vzal tajne za ženu krásku menom Hailey Baldwin. Mnohí totiž tajne dúfali, že sa jeho cesty opäť raz spoja s inou bývalkou, a to speeváčkou Selenou Gomez.

Po septembrovej tajnej svadbe sa dvojica zaľúbencov vo svojom vzťahu rozhodla pre ďalší krok – zadovážila si spoločného psíka, na ktorom si možno plánujú nacvičovať starostlivosť o potomka. Najnovšie však Justin a Hailey priaznivcov opäť prekvapili, teda konkrétne otec pani Bieberovej.

Tatko príťažlivej modelky pre magazín Elle vykecal, že sa bude jeho dcéra opäť vydávať, pričom tentokrát pôjde o svadbu, ktorej sa zúčastnia aj rodina a priatelia. Deň D by sa podľa jeho slov mal konať za prítomnosti hostí, ako Kylie a Kendell Jenner, Travisa Scotta či Gigi Hadid, a to konkrétne 28. februára. Už teraz je tak zrejme jasné, že pôjde o najsledovanejšiu svadbu roku 2019!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Justin Biebeer

Zdroj: elle.com | Foto: Instagram/justinbieber, Twitter