Konečne nejaké dobré správy a dôkaz toho, že rok 2018 neprináša len nepríjemné rozchody. Veľkú udalosť vo svojich životoch chystajú herci Kristína Greppelová a Tomáš Palonder, ktorí sa vo februári zasnúbili. Teraz ich čaká ďalší krok – svadba.

Ako sa hovorí, siedmy rok je vo vzťahu kritický – buď, alebo. Kým napríklad v prípade Rytmusa a Dary Rolins nastal koniec, u hercov Tomáša Palondera a Kristíny Greppelovej je na spadnutie šťastnejšia udalosť.

Skôr ako do roka a do dňa

Po siedmich rokoch, počas ktorých si známa dvojica prešla i krízou, vo februári tohto roku Tomáš pred Kristínou pokľakol a požiadal ju o ruku. Dvojica sa aktuálne pre portál topky.sk vyjadrila, že svadba by sa mala uskutočniť už v najbližších mesiacoch. „Nie úplne do roka a do dňa, je to trošku skôr ako do roka. Chceli sme už potešiť aj seba, aj rodičov, aj okolie,“ prezradila krásna herečka.

kristina Greppelova

Veľká svadba sa nekoná

„Vzniklo to nejako spontánne, my sme už s Kristínkou veľmi dlho, aj keď s nejakou pauzičkou, ale sme spolu dlho, máme sa radi, ľúbime sa, takže prišlo takéto spontánne rozhodnutie,“ Kristínine slová doplnil jej snúbenec Tomáš Palonder. A kde by mal veľký deň známych hercov prebehnúť? Ich kroky nepovedú do žiadneho luxusného kaštieľa. Dvojica sa vyjadrila, že si na svadbu našla peknú reštauráciu na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave, ktorej jedálniček pozostáva z veľmi chutných kaukazských receptov. Navyše jedlá sa tu pripravujú z domácich surovín, čo obom veľmi imponuje.

Tomás Palonder

Slávnosť prebehne v pomerne komornej atmosfére, keďže zoznam pozvaných na večeru predstavuje približne 35 hostí. „V takom menšom počte potom prídu kamaráti za nami po desiatej,“ dodala 33-ročná Kristína.

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram