Svadobný deň si zaľúbenci pamätajú po celý život, a preto musí byť výnimočný. Párik z Californie ukázal, že v dnešnej dobe už nie je nemožné vôbec nič a na sobáš si vybral najexkluzívnejšie miesto sveta! Dámy, James a Ashley sa zobrali priamo v nebi!

Táto dvojica doslova dosiahla vrchol! Zaľúbený párik James Sissom (35) a Ashley Schmieder (32) si na sobáš vybrali extrémne netradičné miesto. Ich majestátnou „svadobnou sieňou“ sa totiž stal najvyšší vrch sveta Mount Everest! Svadbu plánovali celý rok, aby bol výsledok podľa ich dobrodružných predstáv.

Svedkom im bolo „samo nebo“!

Zaľúbenci museli precestovať tisícky kilometrov, brodili sa snehom niekoľko týždňov, denne zažívali teploty hlboko pod bodom mrazu, a okrem toho so sebou museli „vláčiť“ svadobné šaty a oblek! To všetko absolvovali, aby si povedali svoje „ÁNO“ v základnom tábore Everest Base Camp vo výške viac ako 5000 m nad morom. Jedným slovom romantika, no nie? :)

Klobúk dole pred svadobným fotografom, skúseným Charletonom Churchillom, ktorý zachytil čaro výstupu aj samotného obradu. Výsledok je doslova úchvatný!

Svadba na Mt. Evereste.

Svadba na Mt. Evereste.

Svadba na Mt.Evereste.

Svadba na Mt. Evereste.

Svadba na Mt. Evereste.

Svadba na Mt.Evereste.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram