Šarmantný turecký herec Can Yaman si vďaka seriálu S hlavou v oblakoch získal srdcia i slovenských fanúšičiek. Pred pár rokmi sa rozprávalo o jeho vzťahu s kolegyňou Demet Özdemir, ktorá je dnes už šťastne zasnúbená s iným. O niečo neskôr našiel lásku aj urastený brunet.

Po boku fešného idola stála talianska športová redaktorka Diletta Leotta. Medzi atraktívnou plavovláskou a Canom Yamanom to zaiskrilo v lete roku 2021. Veru museli byť zaľúbení až po uši, nakoľko kráska nosila už aj zásnubný prsteň. 

Za pol roka romantického vzťahu sa o populárnej dvojici veľa špekulovalo, keďže obaja sú pracovne veľmi vyťažení. Nakoniec však naozaj došlo k odlúčeniu a hoci si súkromie strážia, moderátorka sa pre Verissimo rozhodla k veci vyjadriť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Keď sa náhodou zamilujete do takého slávneho a známeho muža, musíte zvážiť veľa iných vecí,“ uviedla Diletta. ,,Svadba? Všetko bola pravda, návrh prišiel už po mesiaci, keď sme sa poznali,“ pokračovala televízna kráska, ktorá ale dôvod rozpadu vzťahu so seriálovou hviezdou neprezradila.

Zdroj: albawaba.com | Foto: Instagram/canyaman/erkencikus