Špeciálny desiaty ročník Farmy pomaly klope na dvere a nadšenie súťažiacich by sa dalo krájať. Úsmev sa čoskoro zmení v pot tváre, no zatiaľ sa každý raduje. Hviezdy reality šou prezradili, na čo sa tešia najviac – Twiinsky poriadne prekvapili!

Nový koncept Farmy je naozaj prelomový – mnohým sa formát s celebritnými súťažiacimi prestáva páčiť, no nájdu sa aj takí, ktorí ocenia inovatívny nápad. Uvidíme, ako novinky v drsnej reality šou otrasú sledovanosťou. Vzrušení sú aj samotní účinkujúci, ktorých čaká veľké dobrodrúžstvo. Odetí v ľudových motívoch poprvýkrát prehovorili o svojich pocitoch z nadchádzajúcich mesiacov na statku. Prominenti sa tešia na krásnu prírodu, na ľudí a na to, že okorenia svoj život niečim novým.

Twiinsky v tom majú jasno

Sesterské duo Daniela a Veronika patria medzi celebrity, ktorých účasť bola oznámená medzi prvými. Televízia Markíza oslovila krásne speváčky pravdepodobne preto, že ich doterajší životný štýl ostro kontrastuje s tým, čo ich na statku čaká. Toto spojenie dvoch svetov tak môže viesť k zaujímavým a zábavným situáciám (alebo k existenciálnej kríze).

Ak máte instagramové dvojičky za fifleny, ktorým prihorí aj ryža, máme šokujúce prehlásenie. Twiinsky sa zo všetkého najviac tešia na tradičné varenie na piecke, keďže sú vášnivé kuchárky! No povedali by ste to do nich? Kŕmenie zvierat a kydanie hnoja sú takisto záležitosti, ktoré si nechcú nechať újsť. No pozrime sa, aké sú z nich gazdinky. 😉

twiins

Rozhovor so všetkými súťažiacimi si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: Facebook, archív