Barbora Piešová sa vďaka svojmu neštandardnému zjavu stala naozaj kontroverznou víťazkou SuperStar. Speváčka sa ale aj napriek kritickým ohlasom snaží byť sama sebou, pričom tentokrát sa rozhodla pre trvalú zmenu.   

Nenápadná dievčina z obce Poruba môže ísť svojskosťou mnohým príkladom. Nesnaží sa zapadnúť medzi mainstreamové celebrity a ostáva verná jednoduchému štýlu. Ten však najnovšie oživila tetovaním, ktoré si dokonca nechala zvečniť s kamarátkou zo SuperStar, Dominikou Lukešovou.

,,Náhodou sme v strede dňa išli na tetko. A prečo nie?“ napísala na Instagram víťazka speváckej súťaže. Obe slečny sa tak svojou novou pýchou pochválili na sociálnych sieťach, kde sa Dominika rozhodla aj vysvetliť význam vlastného výberu.

,,Kapela Pink Floyd ma sprevádza celým životom. Prvýkrát mi ju postil môj tatko, keď som bola ešte bábätko, a vďaka tomu, som sa do hudby zamilovala!“ prezradila slečna, ktorá skončila so zemiakovou medailou. Barborka naopak pridala len fotografiu vytetovaného nápisu Speechless, v preklade – bez slov. Čo však jej kérka znamená, neprezradila.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/barborapiesova_official/dommilukes