Už tomu bude rok, čo sa Tereza Mašková môže pýšiť titulom víťazky poslednej série Superstar, kde zažiarila hneď na prvú šupu nielen kvôli zlatu v hrdle, ale i výraznému imidžu. Nedávno Terka podstúpila miernu premenu, ktorou sa pochválila aj fanúšikom, tí však vôbec nadšení neboli.

Tereza Mašková sa počas svojej zatiaľ krátkej speváckej kariéry mení ako chameleón, pričom už v Superstar dokázala, že jej je veľmi blízky ružový odtieň vlasov. Pred pár dňami sa ale Terka rozhodla mierne zaexperimentovať a zveriť sa do rúk vizážistky, ktorá sa pohrala nielen s účesom ale i make-upom.

Výrazne nalíčená speváčka s ružovo-fialovými vlnami sa ukázala i fanúšikom na Instagrame, avšak určite nečakala, že sa u nich pozitívnej odozvy nedočká. Ľudia totiž 22-ročnú Češku zasypali vyjadreniami o tom, že vyzerá zbytočne o 20 rokov staršie.

Tereza Maskova

,,Prepáč ale na tejto fotke vyzeráš na 40…,“ napísala k snímke jedna z obdivovateliek. ,,Vzala si mi to z pusy… Proste 40-ročná zmaľovaná ženská… Veľká škoda,“ pridala sa ďalšia. ,,Vizážistka to zabila! Všetkého veľa škodí, mladé dievča nepotrebuje tuny make-upu. Pridalo to 20 rokov,“ znie jedna z mnohých podobných reakcií. A čo si o Terkinej vizáži myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/terezaa.maskova