Charizmatický fitness tréner a pôvabná blondínka sa stretli vďaka šou Láska na chate, kde si vyskúšali rande naslepo. Hoci v ich vzťahu sa pravidelne striedali hádky s udobrovaním, Peter a Vladimíra sa rozhodli, že z vily predsa len odídu ruka v ruke. Avšak tvoria televízne hviezdičky pár ešte aj dnes?

Tím odborníkov spojil sympatického Bratislavčana a príťažlivú Zvolenčanka, ktorí sa prvýkrát uvideli v relácii Láska na chate. Hoci Peter dlho nevedel rozdýchať, že sa Vlaďa venuje uverejňovaniu odvážnych fotiek na stránke pre dospelých, napriek tomu sa rozhodol o jej srdce zabojovať. Dvojica sa nakoniec zhodla, že ako partneri skúsia pokračovať aj v reálnom živote.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Máme také talianske manželstvo no, pohádame sa, udobríme sa. Raz sme super, potom sa hádame, potom nám je spolu dobre,“ prezradila Vladimíra pre joj.sk. Peťo si síce zo svojej polovičky často robí žartíky, no s priateľkou sa mu žije veľmi dobre.

„Je s ňou sranda, vie navariť tak, že je to aj teplé a dá sa to zjesť. Celkovo sa mi páči, že je doma upratané a všetko, čo dlho nebolo. Tá poriadkumilovnosť a všetky tie veci, že je napríklad aj vždy plná chladnička, to mi ako trénerovi veľmi pomáha,“ vysvetlil športovec, ktorý vďaka televízii našiel spriaznenú dušu.

Zdroj/Foto: joj.sk, Facebook/Láska na chate